Kolejny Dzień Pszczelarza w Hańsku z udziałem MZC

Sezon letnich festynów rozpoczął się Dniem Pszczelarza w Hańsku. Festyn poświęcony pamięci ks. Jana Dolinowskiego odbył się 16 lipca 2017 r.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla mieszkańców gminy i przybyłych gości, wśród których pojawiły się występy zespołów lokalnych, koncerty znanych artystów oraz liczne stoiska z regionalnymi przysmakami, rękodziełem artystycznym i produktami pszczelimi. Wśród stoisk informacyjnych znalazł się również Mobilny Punkt Informacyjny Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie, przy którym można było uzyskać aktualne informacje dotyczące obowiązującego systemu gospodarowania odpadami, otrzymać harmonogram odbioru odpadów komunalnych, wzór deklaracji o wysokości opłaty, ulotkę informacyjną, a nawet drobny upominek. Przy naszym stoisku można było również sprawdzić swoje płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska informacyjnego, które już w najbliższy weekend pojawi się na Międzynarodowej Biesiadzie Nadbużańskiej w Sławatyczach.

logo wfoŚigw lublin z nazwa

 

Stoisko informacyjne współfinansowane z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.