Stoisko informacyjne MZC na Festynie Rodzinnym w Starym Brusie

24 czerwca 2018 r. przedstawiciele Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie uczestniczyli w Festynie Rodzinnym w Starym Brusie.

Wśród licznych stoisk promujących lokalną kulturę nie mogło zabraknąć Mobilnego Punktu Informacyjnego MZC, przy którym można było uzyskać informacje dot. prawidłowej segregacji odpadów na terenach działania związku, uzyskać druk deklaracji o wysokości opłaty, czy też pobrać harmonogram odbioru odpadów komunalnych. Dla najmłodszych uczestników imprezy pośród atrakcji przygotowanych przez gospodarzy, pracownicy Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie przygotowali quiz informacyjno-edukacyjny o tematyce ekologicznej. Każda osoba, która wzięła w nim udział i udzieliła poprawnej odpowiedzi mogła liczyć na nagrodę w postaci kubka, piórnika, kredek czy kolorowanek, które powstały z recyklingu odpadów komunalnych.

Zapraszamy do odwiedzania naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego podczas kolejnych imprez na terenach gmin członkowskich MZC. Najbliższa odbędzie się już 15.07.2018 r. w Hańsku (XIV Dzień Pszczelarza).