MZC na XXIX Międzynarodowej Biesiadzie Nadbużańskiej w Sławatyczach

Przedstawiciele Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie wzięli udział w XXIX Międzynarodowej Biesiadzie Nadbużańskiej w Sławatyczach, która odbyła się dnia 4 września 2016 roku.

W Mobilnym Punkcie Informacyjnym przede wszystkim można było zasięgnąć szeregu informacji na temat zasad gospodarowania odpadami obowiązującymi na terenie Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie. Przy stoisku odbywał się również konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszyscy, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania dotyczące segregacji odpadów otrzymywali drobną nagrodę w postaci smyczy, kubka lub długopisu. W punkcie informacyjnym dostępne były także ulotki z najważniejszymi informacjami, druk deklaracji oraz aktualne harmonogramy odbioru odpadów.

Był to już ostatni festyn w tym sezonie, w którym brali udział przedstawiciele MZC. Inicjatywa miała na celu ułatwienie dostępu do informacji dla mieszkańców, którzy z różnych przyczyn nie mogli odwiedzić naszego biura oraz przekazanie podstawowych informacji o sposobach właściwego postępowania z poszczególnymi rodzajami odpadów.

logo wfoŚigw lublin z nazwa

Stoisko informacyjne współfinansowane z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.