MZC na I Powiatowych Targach Zdrowej Żywności w Sosnówce

W dniu 26 sierpnia 2018 roku przedstawiciele Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie uczestniczyli w I Powiatowych Targach Zdrowej Żywności, które odbyły się w Sosnówce.

Celem tej imprezy było promowanie zdrowej żywności i produktów wytwarzanych przez ekologiczne gospodarstwa. W programie targów przygotowane były sportowo-rekreacyjne turnieje, występy artystyczne lokalnych artystów, porady dietetyka, jak również pokazy sprzętu ratownictwa medycznego. Wśród licznych stoisk nie mogło zabraknąć Mobilnego Punktu Informacyjnego MZC, przy którym można było uzyskać informacje dotyczące obowiązującego systemu gospodarowania odpadami czy też otrzymać harmonogram wywozu odpadów komunalnych. Ponadto każdy z zainteresowaniach mógł wziąć udział w konkursie ekologiczno-przyrodniczym, w którym do  wygrania były symboliczne nagrody w postaci kubków, piórników i kolorowanek dla dzieci.

Była to już ostatnia szansa na skorzystanie z obecności Mobilnego Punktu Informacyjnego MZC w tym roku w Państwa gminie. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dot. systemu gospodarowania odpadami prosimy o kontakt z biurem Związku, który mieści się przy ulicy Żołnierzy WiN 22 we Włodawie, bądź telefonicznie pod numerem tel.: (82)572-58-56.