MZC na Gminnych Dożynkach w Hannie

W dniu 19 sierpnia 2018 roku pracownicy Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie mieli przyjemność uczestniczyć w Gminnych Dożynkach w Hannie.

W celu ułatwienia dostępu do informacji z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, po raz kolejny Mobilne Stoisko Informacyjne MZC było widoczne podczas Gminnych Dożynkach w Hannie. Przedstawiciele Międzygminnego Związku Celowego z siedziba we Włodawie podczas imprezy udzielali informacji, na temat zasad prawidłowej segregacji na terenach działania związku, aktualnych stawkach opłat za odpady komunalne, a także chętnie odpowiadali na wszelkie pytania z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi. Każdy z zainteresowanych otrzymywał ulotkę informacyjną wraz z aktualnym harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, a dla chętnych prowadziliśmy konkurs ekologiczno-przyrodniczy, w którym do wygrania były symboliczne nagrody w postaci kubków, piórników i kolorowanek dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego podczas I Powiatowych Targach Zdrowej Żywności, które odbędą się 26 sierpnia w Sosnówce.