Dzień Pszczelarza w Hańsku z udziałem MZC

17 lipca br. przedstawiciele Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie uczestniczyli w XII Festynie poświęconym pamięci ks. Jana Dolinowskiego w Hańsku.

Wśród atrakcji takich jak występy zespołów lokalnych, konkursy oraz koncerty znanych artystów pojawiły się kiermasze produktów pszczelich, rękodzieła artystycznego oraz stoiska z regionalnymi przysmakami.

IMG_5145

Mieszkańcy gminy Hańsk oraz pobliskich miejscowości chętnie podchodzili do naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego, gdzie korzystali z konsultacji na temat zasad gospodarowania odpadami obowiązującymi na terenie działań MZC, otrzymywali ulotkę z najważniejszymi informacjami oraz aktualne harmonogramy odbioru odpadów. Przy stoisku  można było również otrzymać druk deklaracji.

Stoisko informacyjne Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie już niebawem pojawi się na Imieninach Hanny oraz na Lubelskim Święcie Ziół w Sosnówce, do którego serdecznie zapraszamy.

 

logo wfoŚigw lublin z nazwa

 

Stoisko informacyjne współfinansowane z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.