Dożynki Powiatowe w Starym Brusie z udziałem MZC

Przedstawiciele Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie uczestniczyli w Dożynkach Powiatowych, które odbyły się w Starym Brusie dnia 28 sierpnia 2016 roku.

Nasz Mobilny Punkt Informacyjny cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy Dożynek chętnie podchodzili do naszego stoiska informacyjnego, przy którym odbywał się mini konkurs. Wszyscy, którzy odpowiedzieli na pytania dotyczące segregacji odpadów, otrzymywali drobne nagrody. Godnym zauważenia jest fakt, że mieszkańcy gminy Stary Brus oraz pobliskich miejscowości biorący udział w Dożynkach prawidłowo odpowiadali na pytania konkursowe dotyczące segregacji odpadów. Ponadto do dyspozycji były jak zwykle ulotki informacyjne szczegółowo wyjaśniające działanie systemu gospodarki opadami, aktualne harmonogramy odbioru odpadów oraz  nowe druki deklaracji D-O(4).

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego, który już niebawem pojawi się na Międzynarodowej Biesiadzie Nadbużańskiej w Sławatyczach.

logo wfoŚigw lublin z nazwa

Stoisko informacyjne współfinansowane z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.